Ana Sayfa » İptal İade Koşulları
İptal İade Koşulları


Mesafeli satış sözleşmesi
içinde yer alan cayma hakkına atfen;

Madde - 6 / CAYMA HAKKI

6.1 - ALICI, sözleşme konusu ürünün/hizmetin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa tesliminden itibaren onbeş (15) gün içinde cayma hakkına sahiptir. Cayma hakkının kullanılabilmesi için bu süre içindeteknoarge .com'a elektronik posta ile bildirimde bulunulması ve ürünün/hizmetin kullanılmamış olması şarttır.
6.2 - Ürün bedeli iadesi 10 iş günü içinde yapılır. Eğer ödeme kredi kartı ile yapıldıysa ALICI'nin kredi kartına iade edilmesi için teknoarge.com ilgili banka nezdinde girişimde bulunur. Ürün bedelinin iadesinde banka tarafındaki aksaklıklardan dolayi teknoarge.com sorumlu tutulamaz.
6.3 - Tek kullanımlık ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar, hızlı bozulan veya son kullanım tarihi geçen ürünler, kitap, DVD, VCD, CD ürünlerinin iadesi kabul edilmemektedir, bu ürünlerde cayma hakkı kullanılamaz.
6.4 - Vadeli ödemelerin iptali durumunda, daha önce yapılan ödemeler iade edilmez ve satın alınan hizmet sonlandırılır. Sadece son ödemenin iadesi yapılır.

Madde - 7 / YETKİLİ MAHKEME

İş bu sözleşmenin uygulanmasında, Sanayi ve Ticaret Bakanlığınca ilan edilen değere kadar Tüketici Hakem Heyetleri ile ALICI'nin veya teknoarge .com'un yerleşim yerindeki TÜKETİCİ MAHKEMELERİ yetkilidir. Siparişin elektronik ortamda onaylanmasi durumunda, ALICI is bu sözlesmenin tüm hükümlerini kabul etmiş sayılır.

Bu web sitesinin her hakkı Teknoarge Teknoloji LTD. ŞTİ.'ye aittir. © 2009 - 2015 GİZLİLİK | HİZMET SÖZLEŞMESİ | WİKİ