Ana Sayfa » Teknoloji
Teknoloji
Kullandığımız Ve Geliştirdiğimiz Teknolojiler

Kullandığımız Teknolojiler
Ürün ve hizmetlerimizi geliştirirken kullandığımız bazı ileri teknolojiler hakkında kısaca bilgi vermek istedik.

.NET Framework
Windows işletim sistemlerinde otomasyon yazılımı için geliştirilmiş son teknoloji ürünü .NET framework kullanıyoruz. Hem kolay taşınabilirlik hemde hızlı bir geliştirme süreci sağlıyor.

SOAP ve XML Tabanlı Web Servisleri
Haberleşmek ve online sorgulamalar yapmak için web servisleri kullanıyoruz. Günümüzdeki en gelişmiş API sistemlerinin temelinde yer alan SOAP teknolojisinden azami yararlanıyoruz.

MySQL ve Oracle
Veritabanı sistemlerinde MySQL ve Oracle kullanıyoruz. Küçük ve orta ölçekli işletmelerde MySQL'in ücretsiz ancak güçlü yapısından yararlanıyoruz, büyük ölçekli işletmelerde Oracle ile uçuşa geçiyoruz.

PHP
Web programlama dili olarak PHP kullanıyoruz. Eşsiz esnek yapısı ile hayal edilene ulaşmayı kolaylaştırıyor.

 

Geliştirdiğimiz Teknolojiler
Ana ürünlerimizin ile geliştirdiğimiz diğer teknolojiler ise şöyle,

Otomatik Güncelleme Sistemi
Web servis üzerinden çalışan bir masaüstü uygulaması. Programın güncel olup olmadığını kontrol edip hızlı ve hatasız bir şekilde otomatik güncelleme işlemini gerçekleştirir. Güncelleme paketi hazırlama programı, güncelleme kontrol ve servis sistemi ve güncelleme yükleyicisi ile komplike bir pakettir.

Ajax RIA
Web panellerinde kullanılmak üzere geliştirdiğimiz RIA uygulaması. PHP ve Ajax tabanlı geliştirildi ve otomatik veritabanı entegrasyonu yapabilir. Web tabanlı panellerin geliştirilmesinde hızımıza hız kattı.

Visual Studio Components
Programlarımızda kullanmak üzere ihtiyacımıza yönelik birçok yeni bileşen geliştirdik. Muhteşem sonuçlara ulaşmak için kalıpların dışına çıkıyoruz.

Bu web sitesinin her hakkı Teknoarge Teknoloji LTD. ŞTİ.'ye aittir. © 2009 - 2015 GİZLİLİK | HİZMET SÖZLEŞMESİ | WİKİ