Ana Sayfa » A2 Cloud Sistemi
A2 Cloud Sistemi
Acente2 Ve A2 Cloud Sistemleri

A2 Cloud sistemi çeşitli ana başlıklardan oluşur.

Online Depolama Sistemi

Acente2 kullanıcıları, özellikle birden çok ofiste çalışırken birbirlerine dosya göndermek istediklerinde kullanabilecekleri bir depolama alanına sahip olur. Bu depolama alanı, tüm Acente2 programlarından erişilebilir durumdadır.

Ziyaretçi Değerlendirmeleri Sistemi

Acente2 programı entegre bir feedback sistemine sahiptir. Bir müşteri, otelden ayrıldıktan 3 gün kendisine e-posta gönderilir ve aldığı hizmet ile ilgili bilgi istenir. Bu bilgiler acentenin kendi veritabanında tutulduğu gibi buluta yüklenebilir. Bilgilerin buluta yüklenmesine karşılık buluttaki diğer değerlendirmelerde acenteye aktarılır, bu şekilde normalde 1000 rezervasyonluk bir geri dönüş varken bulut sayesinden 10000 rezervasyon bir feedback havuzuna girmeniz sağlanır.

Havuz Sistemi

Acente2 kullanıcıları arasında otel, tur, uçak bileti ve transfer hizmeti satışı yapılabilir. Örneğin acente bir otelini buluta yükleyip 20 oda için satışa açabilir, dileyen Acente2 kullanıcıları bu odaları kendileri doğrudan satabilir. Aradaki iletişim, konfirme trafiği vb tüm detaylar A2 Cloud sistemi tarafından yürütülür.

A2 Cloud sistemine yeni özellikler eklenmektedir.

Bu web sitesinin her hakkı Teknoarge Teknoloji LTD. ŞTİ.'ye aittir. © 2009 - 2015 GİZLİLİK | HİZMET SÖZLEŞMESİ | WİKİ