Ana Sayfa » Turizm Teknolojileri
Turizm Teknolojileri
Geliştirdiğimiz Teknolojiler Ve Turizm Uygulamarı

Teknoarge Teknoloji'nin uzmanlık alanı turizm bilgi teknolojileridir. Tüm ürünlerimiz turizm sektörüne değer katmak üzere tasarlanır. Ürünlerimiz hakkında kısa bilgiler aşağıdaki gibidir.

Acente2Acente2 Otomasyon Programı

Seyahat acentelerinin otel, tur, transfer operasyonlerını yönetir, satışını yapar ve muhasebesini tutar. Acente2 Güvenli E-Ticaret sistemi ile tam entegredir ve operasyonda yapılan bir işlem aynı anda diğer sistemlere aktarılır. Acente2 ile ilgili detaylı bilgi almak için tanıtım sayfamızı veya www.acente2.com sitesini ziyaret edin.

Acente2 Güvenli E-Ticaret

Gelişmiş içerik yönetim sistemi (CMS) ile tüm ürünlerinizi en ince ayrıntısına kadar tanıtın ve satışını gerçekleştirin. %100 güvenli Acente2 E-ticaret sistemi ile hizmetlerinizi online rezervasyon ile satın veya sadece talep alın. Acente2 E-Ticaret sistemini incelemek için tıklayın.

Acente2 Mobil

Gelecek mobil teknolojilerde, 2011 yılı istatistiklerine göre mobil e-ticaretin ortanı %15 civarında ve artıyor. Müşterileriniz ile her an bağlantıda kalmak için mobil teknolojilerimizi inceleyin.

Sosyal Platformlar

Türkiye'nin en çok kullanılan sosyal platformu facebook'ta yer alıp müşterileriniz ile sürekli iletişim halinde olmak ister misiniz? Peki sizin facebook sayfanızdan rezervasyon yapmalarına ne dersiniz? Detaylar için tıklayın.

Kontrol Sizde

"Kontrolsüz güç, güç değildir" sözü ile yola çıktık. Raporlar ve uyarı sistemleri hakkında bilgi almak için tıklayın.

Teknoloji

Bu harika çözümleri nasıl mı üretiyoruz? Teknolojik alt yapı için tıklayın.

 

Bu web sitesinin her hakkı Teknoarge Teknoloji LTD. ŞTİ.'ye aittir. © 2009 - 2015 GİZLİLİK | HİZMET SÖZLEŞMESİ | WİKİ