Ana Sayfa » Acente2 Güvenli E-Ticaret
Acente2 Güvenli E-Ticaret
Hizmetlerinizi %100 Güvenli şekilde Müşterilerinize Ulaştırın

Otel, tur ve transfer hizmetlerinizi güvenli ve doğru olarak müşterilerinize ulaştırmak istediğinizde Acente2 E-Ticaret sistemi en doğru seçim olacaktır. Bu sistem online rezervasyon yapabildiği gibi dilerseniz sadece talep alacak şekilde de çalışabilir.

Otel Rezervasyonu

Acentenizin anlaşma yaptığı otellerin odaları için rezervasyon alan ve rezervasyonu kesinleştiren sistemdir. Müşterileriniz ve alt acenteleriniz bu sistem üzerinden müsaitlik, konaklama limitleri, fiyat hesaplama, minimum geceleme, aksiyonlar vb detaylara göre kolayca işlem yapabilir. Örneğin bir aksiyon varsa sistem otomatik olarak hesaplar ve müşteriniz her zaman toplam fiyatı görür. Müşterileriniz sizin yardımınıza ihtiyaç duymadan ödemesini yapabilir ve otel giriş belgesini (voucher) alabilir.

Eğer otellerle kontenjanlı değilde sor-sat çalışıyorsanız tercihinize göre sadece talep alabilir, mail order sistemi gibi çalışabilir veya belirli dönemlerde açıp kapatabilirsiniz. Örneğin sadece erken rezervasyon döneminde yaz sezonu satışları için aktif hale getirebilirsiniz. Mail order şeklinde çalışmasını isterseniz sistem kredi kartı bilgileri alır ve size iletir, siz ofisinizdeki mail order posundan çekim yaparsınız, siz onay verdikten sonra müşterinize otel giriş belgesi iletilir.

Tur Rezervasyonu

Yurtiçi kültür turu, yurtdışı turu veya günübirlik tur yapıyorsanız Acente2 size en iyi alt yapıyı sunacaktır. Örneğin Acente2 ile günübirlik tularınızı hiç olmadığı kadar hızlı bir şekilde satabilir veya kapadokya turunuz için 3* 4* 5* konaklama fiyatlarını ayrı ayrı tanımlayabilirsiniz. Eğer koltuk numarası garantisi veriyorsanız müşteriniz koltuk numarasını da seçebilir.

Acente2 kontenjanınız kadar satış yapacak ve satışı durduracaktır. Müşterileriniz tur katılım belgelerini ödeme yaptıktan sonra hemen alabilirler. Dilerseniz sistem sadece talep almak içinde çalışabilir veya mail order şekilde kart bilgilerini alır ve size iletir, siz ofisinizdeki mail order posunuzdan çekim yapabilirsiniz. Mail order seçeneğinde tur katılım belgesi, siz ödemeye onay verdikten sonra müşteriye iletilir.

Transfer Rezervasyonu

"Kadıköy - Sahiba Gökçen Havalimanı" transferi veya otel satışınız ile birlikte hava limanı - otel transferi satmak ister misiniz? Acente2 hizmetinizde. Transfer rotalarını, araçları, taşıma limitlerinizi belirleyin ve fiyatlarınızı girip satışa hazır hale getirin. Müşteriniz dilerse sadece transfer satın alabilir, dilerse otel rezervasyonu ile birlikte transfer talep eder. Ödemelerini kredi kartı ile online yapabilir veya sadece talep iletebilir. Dilerseniz sistem mail order sistemi gibi çalışıp kredi kartı bilgilerini size iletir ve siz ofisinizdeki mail order posundan çekim yaptıktan sonra müşteriye transfer detay bilgileri iletilir.

%100 Güvenli Rezervasyon Ortamı

Rezervasyon sistemleri 256 bit güvenlik sistemi ile korunmaktadır. Eski tarayıcılar 128 bit kullanırken yeni tarayıcılar 256 bit kullanmaya başlamıştır. Ayrıca kredi kartı bilgi güvenliği 3D Secure sistemi ile garanti edilir. Müşteriniz kendi bankasının ona SMS ile gönderdiği doğrulama kodunu yine kendi bankasının kontrol ekranına girmediği sürece işlem onaylanmaz. Bu şekilde çalıntı kredi kartları ile alışveriş yapılması engellenmiş olur.

Bilgiler Kaydedilmez

Acente2 programı müşterilerinize ait kredi kartı bilgileri kaydetmez. Mail order bilgisi için alınan bilgiler siz onay verdikten sonra silinir. Sistemlerden hiçbir bilgi sızıntısı olmayacağını Teknoarge garanti eder.

Daha detaylı bilgi için www.acente2.com

Bu web sitesinin her hakkı Teknoarge Teknoloji LTD. ŞTİ.'ye aittir. © 2009 - 2015 GİZLİLİK | HİZMET SÖZLEŞMESİ | WİKİ