Ana Sayfa » Tilki.co Fiyat Karşılaştırma Sistemi
Tilki.co Fiyat Karşılaştırma Sistemi
Türkiye'nin İlk Turizm Fiyat Karşılaştırma Sistemi

Tilki.co Türkiye'nin ilk turizm fiyat karşılaştırma sistemidir. Herhangi bir oteli, hangi acentenin ne kadara sattığını gösterir. Aynı zamanda Türkiye'nin ilk "white label marketing" uygulamasıdır. Sitemizi ziyaret etmek için www.tilki.co

Tilki.co Nedir?

Ürün karşılaştırma siteleri birçok siteden veri toplayarak, aradığımız ürünün nerede daha ucuza veya daha uygun koşullarla satıldığı bilgisini bize sunar. Tilki.co aynı fikirden hareketle, turizm sektöründe birçok acentedenfiyat/bilgi toplar ve akıllı sistemleri sayesinden bu verileri işleyip kolay ulaşılabilir hale getirir.

Şu an sadece otel fiyatları üzerine çalışan tilki.co sistemi geliştirilmeye devam ediyor. Kısa bir süre içinde uçak bileti ardından turların sisteme eklenmesi planlanıyor.

Tilki.co, A2 Cloud sisteminin bir parçasıdır. Aşağıdaki grafiktede gösterildi gibi, tüm acentelerden örümcek yazılımları ile toplanan veriler Tilki.co IQ yazılımı ile işlenir ve Tilki.co sistemine yüklenir.

Tilki.co Sistemi

İsim Nereden Geldi?

Tilki.co yazıldığı gibi okunur (tilki ko değil). Yaptığımız iş, aslında kurnazlık, en ucuzu bulma ve aynı hizmete fazla para ödememe çabası. Bu yüzden kurnazlıkla ilişkilendirilen tilki'yi kullandık. Co ise, bu kurnaz tilkinin ismi.

Yol Haritası

Tilki.co 2011 yılı içinde faaliyet geçti ve ilk test yayınına nisan ayında başladı. Haziran ayında test çalışmaları tamamlandı ve normal yayın sürecine girdi. 2011 yılı içinde tıklama başına ücretlendirme yaparak ziyaretçileri üye acentelere yönlendirdi. 2011 yılı içinde sadece otel içeriklerini karşılaştırdı.

2012 yılı içinde tıklama başına ücretlendirme sisteminde vazgeçip "white label marketing" sistemi ile çalışmaya devam edecek. Bu sistemde, üyelerimizin sitelerine yönlendirme yapmak yerine satın alma işlemlerinin tilki.co üzerinden yapılması sağlanacak ve satış primi alınacak. Sistem ile ilgili detaylı bilgi için tıklayın.

2012 yılı içindeki başka bir yenilik ise uçak bileti ve tur karşılaştırması eklenecek olması. Ayrıca turizm fırsatları yine karşılaştırmalı olarak tilki.co içinde yer alacak. Örneğin bir oteli incelerken o otel ile ilgili fırsatlarıda bir arada görebileceksiniz.

Tilki.co Nasıl Çalışır

Tilki.co, acentelerin katılımı ile çalışan bir sistemdir. Hiç kimsenin datasını izinsiz kullanmıyoruz. Veri toplama sistemleri, satış sistemleri ve diğer teknolojilerin nasıl çalıştığı hakkında detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

White Label Marketing

Yeni nesil reklam çalışmasına ne dersiniz? Bırakın biz sizin ürünlerinizi satalım. Detaylar için tıklayın.

Güvenlik

Gizlilik ve veri güvenliği konusunda şüpheniz kalmasın, detaylar için tıklayın.

Oteller İçin Özel Çözümler

Oteliniz var kendiniz mi satmak istiyorsunuz? Size özel çözümlerimiz için tıklayın.

Teknoloji

Tilki.co'nun teknolojisini merak ediyorsanız detaylar burada.

 

 

Bu web sitesinin her hakkı Teknoarge Teknoloji LTD. ŞTİ.'ye aittir. © 2009 - 2015 GİZLİLİK | HİZMET SÖZLEŞMESİ | WİKİ