Ana Sayfa » Sağlık Teknolojileri
Sağlık Teknolojileri
Optimus Aile Hekimliği Bilgi Sistemi

Teknoarge Teknoloji, 2012 yılı sonu itibari ile TC. Sağlık Bakanlığı'ndan AHBS programı geliştirmeye yönelik akreditasyon çalışmalarını tamamladı ve Optimus Aile Hekimliği Bilgi Sistemi programını geliştirdi.

Bu sırada sektörde faaliyetine devam eden bir firmayı devraldı ve mayıs 2013 tarihinde hali hazırda devir alınan firmanın programını kullanan aile hekimlerine Optimus AHBS programı tanıtıldı ve yüklendi.

Detaylı bilgi için www.optimusahbs.com

Optimus AHBS

Optimus gelişimi hızla devam eden, modern alt yapısı sayesinde son teknolojiler ile tam uyumlu ve harika görünen bir aile hekimliği yazılımıdır. Tasarım felsefesi kolaylık üzerine kuruludur. Optimus son derece kolay kullanılan ve kolay anlaşılan bir sistemdir.

Uzun uzun eğitimlere gerek duyulmaz, birçok doktor ekrandaki yazıları okuyarak programı tam kapasite kullanmaya başladı.

Entegrasyonlar

Optimus AHBS öncelikle Sağlık.net sistemine entegre olarak çalışmaktadır. Bunun dışında MHRS sistemi, laboratuar sistemleri, mernis ve medula sistemlerine entegre olmuştur.

Mobil Çözümler

Optimus AHBS için mobil çözümler geliştirilmektedir. Mobil çözümler ile muayene yapılamaz ancak çeşitli performans raporları ve istatistik verileri alınabilmektir.

Optimus hakkında daha fazla bilgi almak için web sitemizi ziyaret ediniz;

www.optimusahbs.com

Sağlık Teknolojileri
Optimus AHBS
Bu web sitesinin her hakkı Teknoarge Teknoloji LTD. ŞTİ.'ye aittir. © 2009 - 2015 GİZLİLİK | HİZMET SÖZLEŞMESİ | WİKİ