Ana Sayfa » Kontrol Sizde
Kontrol Sizde
Reklamda Dediği Gibi,

Firmanızın tüm muhasebe işlemlerine hakim olun ve neler olup bittiğini anında öğrenin.

Muhasebe Raporları

Acente2 ile geliştirilen entegre finans ve ön muhasebe programı turizm sektörüne yönelik bir çok özel çözüm içermektedir. Otelden beklenen faturalardan, cari mizana kadar her türlü genel döküme rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Raporlar otel, tur, transfer ve uçak satışları için ayrı ayrı bölümler içermekte ve hepsinin toplu halde sunulduğu genel rapor ekranları sunmaktadır.

Günlük satış raporları, bölgesel raporlar, müşteri raporları vb detaylara rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Tüm raporlar excell, word, pdf vb formatlara rahatlıkla çevrilebilir. Bu esneklik sayesinden kendi hesap tablolarınızı rahatlıkla oluşturabilir, mutabakat almak istediğinizde rahatlıkla mail atabilirsiniz.

Mobil Raporlar

Acente2 muhasebe ve günlük işlem hacmi raporlarına cep telefonundan da ulaşılmasına imkan tanır. Acente2 Mobil Muhasebe sistemi ile günlük satışlarınızı, cironuzu, personel hareketlerini vb detayları Android, Blackberry ve iPhone telefonlarınızdan ulaşabilirsiniz.

Günlük SMS

Dilerseniz günlük satış toplamlarınızı cep telefonunuza her akşam istediğiniz bir saatte SMS ile alabilirsiniz. Bu servis 1 telefon numarası için ücretsiz olarak sağlanmaktadır.

Bu web sitesinin her hakkı Teknoarge Teknoloji LTD. ŞTİ.'ye aittir. © 2009 - 2015 GİZLİLİK | HİZMET SÖZLEŞMESİ | WİKİ