Ana Sayfa » Gizlilik Ve Güvenlik
Gizlilik Ve Güvenlik


Bu web sitesi aracılığıyla sunulan belirli malzemeler, bilgiler, ürünler, yazılımlar ve hizmetler için ek veya farklı kayıtlar, koşullar ve bildirimler geçerli olabilir. Herhangi bir çelişki olması durumunda, bu tür ek veya farklı kayıtlar, koşullar ve bildirimler, bu Kullanım Koşulları'na göre öncelikli olarak uygulanır. Lütfen tabi olduğu ilgili sözleşmeye veya bildirime bakınız.

Küresel İnternet Gizlilik Politikası

Teknoarge yürürlükteki tüm gizlilik ve veri koruma kanunlarına uyar. Bu taahhüt, çalışanlarımızın, müşterilerimizin, iş ortaklarımızın ve bizimle kişisel bilgilerini paylaşan başkalarının güvenini kazanmak ve korumak konusunda verdiğimiz değeri yansıtmaktadır.

Küresel İnternet Gizlilik Politikası (bu “Politika”) Teknoarge internet siteleri üzerinden kişisel bilgileri topladığımızda Teknoarge'nin sizin mahremiyetinizi nasıl koruduğunu açıklamaktadır. “Kişisel bilgi” terimi sizi tek başına ya da bizde mevcut olan bilgilerle kişisel olarak sizi tanımlayan bilgi anlamına gelmektedir.

Bu Politika genel olarak Teknoarge tarafından ya da adına işletilen tüm internet siteleri ve dünya üzerinde işletilen iş birimlerine (her birisi bir “Teknoage İnternet Sitesi”) uygulanmaktadır.

Bu web sitesinin her hakkı Teknoarge Teknoloji LTD. ŞTİ.'ye aittir. © 2009 - 2015 GİZLİLİK | HİZMET SÖZLEŞMESİ | WİKİ