Ana Sayfa » Acente2 Otomasyon Programı
Acente2 Otomasyon Programı
Otel, Tur Ve Transfer Satışı Ve Operasyonu

Acente2 programı hakkında daha detaylı ve geniş bilgi için www.acente2.com sitesini ziyaret edin.

Acente2Acente2 Programı Nedir?

Acente2 programı, seyahat acentelerine yönelik tasarlanmış bir otomasyon programıdır. Otel, tur ve transfer hizmetlerinin satış, operasyon ve muhasebe işlemlerini takip eder.

Operasyon Yönetimi

Otel, tur ve transfer hizmetlerinin satışa hazır hale gelmesi için gerekli, tanımlama, düzenleme, sıralama vb işlemlerin yapılması ve satıştan sonra hizmetlerin doğru bir şekilde gerçekleşmesi için gerekli kontrol mekanizmalarını kurar.

Satış Sistemi

Satışa hazır gelen tüm hizmetlerin tek tek veya paket halinde satışını sağlar. Alt acente satışını destekler. Münferit müşteri veya cari hesaplar üzerinden satışı gerçekleştirebilir. Online satış sistemlerinden gelen münferit müşteri ve alt acente satışları bu ekrana düşer.

Muhasebe Sistemi

Ödeme, tahsilat takibi, kasa, banka, pos cihazı yönetimi gibi finansal işlemleri takip eder. Fatura kesebilir ve diğer firmalardan gelmesi gereken faturaları takip eder. Personel maaşları, kira ödemeleri gibi sabit giderleri hatırlatır ve tüm bu işlemler için detaylı raporlar sunar. Muhasebe sistemi, ön muhasebe ve finans yönetimi ağırlıklı bir sistemdir.

Daha detaylı bilgi için www.acente2.com

 

Bu web sitesinin her hakkı Teknoarge Teknoloji LTD. ŞTİ.'ye aittir. © 2009 - 2015 GİZLİLİK | HİZMET SÖZLEŞMESİ | WİKİ