Ana Sayfa » Turizm E-Ticaret
Turizm E-Ticaret
İnternetten Para Kazanma Devri

Tüm diğer sektörlerde olduğu gibi turizmde de e-ticaret hacmi giderek artıyor. Artık gelecek burada.

E-Ticaret

Otel, tur, transfer ve uçak bileti hizmetlerine erişim için müşterilerinizin ofisinize kadar gelmesi dönemi yavaş yavaş sona eriyor. İnternet kullanıcıları daha çok bilgiye, yoruma, fotoğrafa ulaşıyor ve diğer kullanıcıların tavsiyelerine göre hareket ediyorlar. Genç nesil artık entegre bir yaşam sürüyor.

Değişim rakamlarda da kendini gösteriyor, e-ticaret hacmi giderek artıyor. Acente2 size bu yeni dünya düzeninde daha hızlı ve daha sağlam var olmanızı sağlayacak alt yapılar sunmaktadır.

Tüm hizmetlerinizi tek tek veya paket halinde satmanıza imkan tanır, farklı ödeme kanallarından ödemelerin alınmasını sağlar ve hizmetlerin tamamen sanal ortamda satın alınabilmesine imkan tanır.

Tüm bu hizmetler hakkında detaylı bilgi almak için www.acente2.com sitemizi ziyaret ediniz.

Mobil E-Ticaret

Artık herkesin cebinde cep telefonu var gün geçtikçe daha çok akıllı telefon satılıyor. Mobil e-ticaret çeşitli araştırmalarda toplam e-ticaret hacminin %15'ini oluşturduğu söyleniyor.

Lokasyon temelli sistemler, örneğin size en yakın oteli bulmak ve oraya yürürken rezervasyon yapmak eşsiz bir kullanıcı deneyimi sunar. Ayrıca bazı hizmetlere ulaşmak için uygulama yükleme gerekliliği bu kişilerin sadık müşterileriniz olması anlamına gelecektir.

Mobil E-Ticaret hizmetlerlerimiz hakkında daha detaylı bilgi için www.acente2.com sitemizi ziyaret ediniz.

Bu web sitesinin her hakkı Teknoarge Teknoloji LTD. ŞTİ.'ye aittir. © 2009 - 2015 GİZLİLİK | HİZMET SÖZLEŞMESİ | WİKİ